Oferta

Na swojej życiowej drodze doświadczeń, skoncentrowałem się na metaloplastyce. Wykonam z metalu wszystko co się nie rusza i nie ucieka na drzewo. Mój warsztat budowania / odtwórstwa replik historycznych przedmiotów na dzień dzisiejszy ewoluował do poziomu pracowni renowacyjnej. Wczoraj będąc samoukiem pasjonatem, dzisiaj szlify zawodowe usankcjonowałem w dziedzinie kowalstwa artystycznego, ślusarstwa, blacharstwa i snycerstwa.

Prace wykonuje własnoręcznie na własnym materiale. Czasem korzystam z pomocy zaprzyjaźnionych zakładów rzemieślniczych, gdy w grę wchodzi obróbka o której nie mam wiedzy czy doświadczenia lub nie mam możliwości technicznych. Jeżeli nie jestem w stanie osobiście pomóc, chętnie wskażę kolegów, którzy być może będą mogli sprostać wyzwaniu.

Zakładając stronę internetową, przyjąłem klasyfikację moich prac na trzy „poziomy jakości” : kopia , replika , imitacja. Na dzień dzisiejszy uważam, że szkoda życia, materiału i maszyn na: „szybko i tanio”. Wykonuje prace do jakich się zobowiązałem powoli ale dokładnie. Jeżeli jesteś zainteresowany moją pracą – dziękuję Ci za to i proszę o wiadomość w zakładce „kontakt”

Comments are closed.